Po ŁOŚ 2024 opinie z PKI

Ogólnopolskie Spotkanie Krótkofalowców ŁOŚ

Created with Sketch.

Po ŁOŚ 2024 opinie z PKI

Tegoroczne 20 spotkanie na pograniczu dobiegło końca. Teraz czas na przemyślenia komentarze i opinie naszych gości. Za wszystkie serdecznie dziękujemy i wszystkie będziemy rozważać, tak aby kolejne spotkanie ŁOŚ 2025 było jeszcze lepsze. Do zobaczenia za rok.

Kilka komentarzy z forum SP7PKI. Link ŁOŚ 2024 Official

SQ9CWN – Byłem. Dziękuję organizatorom.
SP9MRD – Poczkej, niech tylko wrócę do domu to coś Ci wyślę. 🤓,
Impra super, organizacja professional, spotkań serdecznych i rozmów trudno zliczyć by było.
Jedzenie bardzo dobre.
Koszulki, kubeczki i inne pamiątki liczne w plecaku wracają.
Zdecydowanie polecam
Pozdrawiam serdecznie z „Pendolino” do Rzeszowa. 🤓
SP9GKS – Dziękuję za najlepszego ŁOŚa w historii.
Serdeczne pozdrowienia dla Marka, Kazia, Marcina, dziewczyn w recepcji i wszystkich którzy dołożyli od siebie ‘to coś’ w organizacji tegorocznej edycji. Super że jesteście.
P/S osobie która znalazła a nie oddała mi, mojego ręczniaka (Navcomm TK890 v2) życzę aby te małe a sprytne radio dało jej tyle samo frajdy i radości co dawało mnie.
W przyszłym roku przywiozę pudełko ładowarkę i to wszystko co mi po nim zostało . Bedzię do odbioru w ‘obozie’ DX KATOWICE, dzień i w nocy !
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku!
SP5LXT – ŁOŚ to miejsce dorocznych spotkań krótkofalowców na styku województw Łódzkiego, Opolskiego, Ślaskiego. Spotkanie odbyło się w dniach 24, 25, 26 maja 2024 przy wspaniałej pogodzie i jeszcze lepszej atmosferze towarzyskiej by to przeżyć trzeba tam być, to są chwile, które pozostają na długo. Warunki bytowe super, spanie pod namiotem, w aucie, kamperze, przyczepie kempingowej czy nawet w hamaku. Był dostęp do wody można było się umyć, miałem własny turystyczny prysznic, wodę zapewniła straż pożarna, prąd elektryczny 2 agregaty postawiło wojsko WOT, 12 szt jak naliczyłem TOY TOY, kontenery na śmieci. To wszystko łącznie z przygotowaniem terenu jest zasługą tamtejszych klubów SP7KED i SP9KDA i PZK, bez Koleżanek i Kolegów tam zrzeszonych w ich ogromnej pracy włożonej w to dzieło nie wyobrażam sobie tak udanego spotkania. Dziękuję to za mało, wielki szacunek, czapki z głów, budziło to podziw krótkofalowców nawet przyjezdnych z innych krajów, a było to 20-te spotkanie w tym miejscu, moje kolejne i nie ostatnie. Więcej info na stronie https://www.losnapograniczu.pl/ https://www.losnapograniczu.pl/wojska-obrony-terytorialnej/ . Na spotkanie wybrałem się do Częstochowy pociągiem dalej 51 km rowerem na bagażniku 20 kg.
W czwartek po południu byłem na miejscu ŁOŚ i jako jeden z ostatnich w poniedziałek wyruszyłem do domu bezpośrednio rowerem z tym samym bagażem. Moje ślady rowerowe są na dołączonych mapach, podróż rozłożyłem na dwa dni bez radia, a to z uwagi na ciężar i czas, dni były bardzo upalne, jazda w upalnym słońcu wymusiła na zużycie w każdym dniu jazdy po 6,5 litra płynów, (po 2 litry soków i 4,5l wody) plus po drodze jakieś lody, to wszystko wyparowywało przeze mnie bez konieczności zatrzymań. Trasę wybrałem z dala od głównych dróg, również lasem drogę gruntową.
Do domu dotarłem we wtorek około 20:00, bez oznak jakiegokolwiek zmęczenia czy innych skutków ubocznych. Vy 73 dla tych co poznałem i których nie zdążyłem poznać oraz forumowiczów, jeszcze raz Dziękuję Organizatorom. Adam
SP3MEP – fajnie ze było OK,
widać “lud” zadowolony,
a jeszcze “jakiś czas temu” kilku pacjentom
ŁOŚ “przeszkadzał”,
gratuluję organizatorom ,
powodzenia.

Treść wstawiona z PKI bez redagowania.