Witamy na stronie informacyjnej dotyczącej Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ.
  ŁOŚ 2019  

Z ogromną satysfakcją informujemy że trwają przygotowania do Ogólnopolskiego Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ 2019.

Tegoroczna edycja naszej sztandarowej imprezy
odbędzie się w dniach 23-26 maja.

Tylko kilkadziesiąt dni dzieli nas od największej imprezy krótkofalowców ŁOŚ 2019. Tradycyjnie w ostatni weekend maja tj. 23-26.05.2019 spotkamy się na naszej górce w gminie Rudniki pow. Olesno woj. opolskie JO91IB. Intensywne przygotowania trwają od października ub.r. i już teraz widać że szykuje się odlotowa impreza. Duże zainteresowanie przejawiają zagraniczni koledzy którzy już u nas gościli ale też i nowi, bo chcą zobaczyć jak to wygląda w realu.
W programie nie zabraknie na pewno komandosów z Lublińca ze sprzętem łączności, ciekawych prelekcji technicznych
i wyników SP DX Contestu. Swoje stoiska wystawią też znane firmy z SP i EU z najnowszym sprzętem dla krótkofalowców. Wystawców prosimy o zgłoszenia na miesiąc wcześniej. Szczególną uwagę organizatorzy zwrócą na bezpieczeństwo i dla tego każdy uczestnik otrzyma w sekretariacie identyfikator bez którego niestety nie będzie mógł się poruszać na terenie imprezy. Zadbają o to specjalnie powołane służby i wszyscy wiemy dlaczego tak musi być.
Tak jak do tej pory nie potrzeba wcześniejszych zgłoszeń, wystarczy przyjechać i dokonać rejestracji.
Wszyscy dla których radio jest wartością nadrzędną są mile widziani, organizatorzy robią wszystko żeby pobyt maksymalnie umilić a wspomnienia pozostały na długo. Zapraszamy na górkę- do zobaczenia.

Organizatorzy: PZK i zespół krótkofalowców z SP7KED i SP9KDA